şehrin içinde doğa
ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Sanat Atölyesi

Görsel Sanatlar Eğitimi, yetişmekte olan kuşakları her alanda yaratıcılığa yönelten, onlardaki bilişsel gelişimin yanı sıra duyu, duyum ve duyarlılığında eğitimine yer veren bütüncül bir eğitimdir. Her çocuk yaratıcıdır, ancak ondaki yetenekleri bulup ortaya çıkarmanın şartı ise, alanında uzman görsel sanatlar öğretmenleri, çeşitli ve kaliteli malzemelerle özgür atölye ortamlarıdır.

Doku Koleji olarak öğrencilerimize özgürce kendini ifade etme olanağı sağlayarak, sanat kültürü edinmiş, uygar ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Seramik, keçeli boya, pastel boya, sulu boya, akrilik, kolaj, karışık teknik, epoksi kullanımı, geri dönüşüm, pop art, baskı ve afiş çalışmaları, mozaik, natürmort, ip baskı, kabartma, taş boyama, kara kalem, tablo, dokuma ve quiling gibi materyal ve teknikler kullanılarak öğrencilerimizin sanat algıları ve yeteneklerini çeşitlendirerek geliştiriyoruz.

Hafta sonları kulüp bünyesinde açtığımız bireysel ilerlemeyi sürdürecek derslerle de öğrencilerimizin ilgi ve alanlarına göre gelişimlerini destekliyoruz.